مجموعه کتابهای خودیاری

من خشمگین میشوم اما پرخاشگری نمیکنم

بدون شک شما نیز مثل همه انسانها در زندگی عصبانی شده و آنرا به شکلی ابراز نموده اید اما پس از فروکش کردن خشمتان ناراحت می شوید ، خود را سرزنش می کنید ، رفتار پرخاشگرانه خود را توجیه می کنید و یا طرف مقابل را مقصر می دانید .
سر انجام به این فکر بیفتید که چگونه بعضی از افراد در رویارویی با موقعیت های تنش زا و ناراحت کننده قادرند عصبانیت خود را کنترل کنند . 
کتاب صوتی " من خشمگین میشوم اما پرخاشگری نمیکنم " از مجموعه کتابهای خودیاری است که به زبانی ساده و روان برای تمامی افراد جامعه در هر سطح تحصیلی تدوین شده است .

من استرس دارم اما آنرا کنترل میکنم

استرس واکنشی است که انسان به اتفاقات مختلف در زندگی اش نشان میدهد و برای زنده ماندن به آن نیازمند است ، دنیا هیچ وقت بدون استرس نخواهد بود مگر اینکه هیچ تحریک کننده بیرونی وجود نداشته باشد. بنابر این وجود استرس برای زندگی ضروریست اما انسان آستانه تحمل محدودی دارد و استرس زمانی برای او مشکل ساز میشود که بیش از حد لازم و به صورت طولانی مدت در زندگیش باشد ، هدف اینست که استرس مخرب را به استرس سازنده تبدیل کنیم .
کتاب صوتی " من استرس دارم اما آنرا کنترل میکنم " از مجموعه کتابهای خودیاری است که با هدف آشنایی ، کنترل و پیشگیری از استرس می باشد . 

اعتماد به نفس یا اعتماد به سقف

بعضی از افراد آنقدر اعتماد به سقف اند که به یک فضانورد احتیاج دارند که اعتماد به نفس بیش از حد آنها را از آسمان به پایین بیاورد و در مقابل آنها بعضی از افراد اعتماد به نفس شان کاملا زیر زمین است که به یک زمین شناس نیازمندند تا اعتماد به نفس شان را از اعماق زمین به بالا بکشد . اعتماد به نفس نه تنها ارثی نیست بلکه یک مهارت است و می شود آنها را بدست آورد .
کتاب صوتی " اعتماد به نفس یا اعتماد به سقف " از مجموعه کتابهای خودیاری است که با هدف افزایش آگاهی و اعتماد به نفس می باشد . 

اینترنت و بازیهای رایانه ای نیز مثل خیلی از لوازمی که بشر برای راحتی زندگی خود اختراع کرده مفید است اما شیوه استفاده از آن اهمیت دارد .
کاربرد غیر صحیح از آن مانند هر نوع اعتیاد دیگری می تواند فرد را از زندگی حقیقی اش دور کند و اثرات مخربی در ارتباطش با دیگران بگذارد .
باید در نظر داشت که نمی توان نقش ضروری اینترنت و گوشی های هوشمند را در زندگی روزمره انسانها انکار کرد اما می توان با آگاهی از استفاده مخرب و وابستگی بیش از حد به آنها پیشگیری کرد ، کتاب صوتی " بازی گوشی یا گوشی بازی " چهارمین کتاب از مجموعه کتابهای خودیاری است که با هدف پیشگیری از وابستگی های زیاد به اینگونه وسایل تالیف شده . 

بازی گوشی یا گوشی بازی

امروزه ما در جهانی زندگی می کنیم که ارتباطات در آن حرف اول را می زند و نحوه برقراری ارتباط با دیگران نشان دهنده میزان سلامت روان و بلوغ روانی اجتماعی افراد است بنابر این یادگیری مهارتهای ارتباطی صحیح و بین فردی یکی از نیازهای جامعه بشر امروزه است .
کتاب صوتی " نه پرو باش ، نه کم رو " پنجمین کتاب از مجموعه کتابهای خودیاری است که با هدف افزایش مهارتهای ارتباطی است ، افرادی که در برقراری ارتباط با دیگران مشکل دارند با خواندن و عمل کردن به پیشنهادهای این کتاب بتوانند ارتباطی سالم و صحیح با دیگران برقرار و آنرا بخوبی حفظ کنند 

نه پرو باش نه کم رو

انسان‌ها در مراحل مختلف زندگی با اتفاقات گوناگونی روبه‌رو شده و دچار استرس و تنش می‌شوند. این امر باعث می شود آرامش خود را از دست بدهند. آرام سازی بـه فرد کمک می‌کند تا از این تنش‌های جسمی و روحی رهـا شـده و به تمرکز و آرامش برسد. ​​​​​​​
کتاب صوتی " آرام سازی " از مجموعه کتابهای خود یاری است که با زبانی ساده برای تمرینات آرام سازی تهیه گردیده است ​​​​​​​

جهت دانلود کتابهای صوتی فوق به سایت های زیر مراجعه فرمایید و یا برای دریافت لوح سی دی فیزیکی آن با شماره تلفن 88500457 تماس حاصل نمایید.